About

MARKALARA YARDIM EDİYORUZ VE
YENİ KİTLELER OLUŞTURUYORUZ

Deneyimlemek istediğimiz olağanüstü hizmeti sunuyoruz!

About

ROAS DIGITALL’İ TANIYIN

2019 yılında kurulan Roas DigitAll, merkezi İzmir’de bulunan birinci sınıf 360° hizmet sunan e-ticaret & dijital pazarlama ajansıdır. Roas DigitAll’ in misyonu, sektördeki en etkili dijital pazarlama çözümlerini, yüksek temaslı müşteri deneyimini sağlamak, sonuçlar sunmak ve müşteri başarısına, çalışan başarısına ve topluma yeniden yatırım yapmak için oluşturulan kârı kullanmaktır.

Roas DigitAll’ in temel odak noktası, işletmeleri online platformlarda büyütmektir.

Roas DigitAll, SEO, ücretli medya, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması, dönüşüm oranı optimizasyonu, Amazon pazarlaması, dijital pr, yaratıcı hizmetler, web sitesi geliştirme ve web sitesi tasarımı dahil olmak üzere çeşitli dijital pazarlama hizmetleri sunar.

Roas DigitAll’ i ayıran nokta, hedeflere, öngörmeye, yenilikçi stratejiye ve müşteri başarısına sürekli odaklanmaktır. Roas DigitAll’ in Premium müşterileri aşağıdakilerden yararlanır

1. Sektörünün en iyisi yaratıcılar tarafından yönlendirilen birleşik bir çapraz kanal pazarlama stratejisi.

2. Haftalık, aylık ve üç ayda bir sunulan düşünce liderliği, uzmanlık ve sektör araştırması, markayı en üst düzeyde tutmak.

3. Nelerin yapıldığını, sonuçları ve yeni belirlenen hedeflere nasıl ulaşılacağını gösteren aylık ve üç aylık iş planları ve strateji.

4. Rekabetçi analiz ve iş verileri üzerine inşa edilmiş, özel yazılım tabanlı ve kaynak tabanlı tahminler.

5. Kesin iş hedeflerine bağlı gösterge tablolarını ve bütçeleri ölçümler.

6. Proje yönetim sistemleri aracılığıyla gerçek zamanlı iletişim. Ticari dikeyler arasında derin entegrasyon.

7. İlişkiler kurmaya, başarıyı kutlamaya, işe yarayanları ölçeklendirmeye, test etmeye, çözümler bulmaya ve yeniden kutlamaya güçlü bir şekilde odaklanmak.

8. Kaliteli hizmet, iletişim ve müşteri başarısı konusunda fanatik.

Roas DigitAll nasıl başladı?

Roas DigitAll kurucuları, 8 yılı aşkın birleşik sektör deneyimiyle, diğerlerinden daha fazla değer sunan ve müşteriyi gerçekten ilk sıraya koyan bir firma oluşturmak için yola çıktı.

Firma kurucuları ve çalışanları, müşterileri için gereğinden fazla teslimat yaparlarsa, müşteri başarısına zaman ve kaynak yatırırlarsa, her hizmet için en iyi konu uzmanlarını çekerlerse ve çevrimiçi olarak sürekli büyüyen işletmeler için güvenilir bir sistem kurarlarsa, başarıya ulaşacaklarını biliyorlardı.

Roas DigitAll’in her büyüklükteki işletmeyle çalıştığı unutulmamalıdır. Amaç, kendi alanlarında 1 numara olan veya sektörlerinde 1 numara olmaya götürülebilecek insanlarla çalışmaktır.

BİREYSEL & KURUMSAL
ÇÖZÜMLER

Farklı alanlar için bireysel & kurumsal çözümler sunuyoruz.

BİRLİKTE
ÇALIŞALIM

Projeleriniz ile ilgili merak ettiğiniz
tüm konularda bize danışmaktan çekinmeyin.

Merkez Ofis

Adalet Mh. Manas Blv.
No:47/B D:2809,
Folkart Towers Section A
Bayrakli, IZMIR 35530
TURKEY

[email protected]

+90 232 215 08 55

[email protected]

Roas DigitAll Danışmanlık E-Ticaret
İth. ve İhr. Ltd. Şti.

© 2019 – 2024 Tüm Hakları Saklıdır.
contact-section