E-Ticaret Danışmanlığı

Yeni başlayan bir e-ticaret operasyonu nasıl başarılı olur?
E-ticaret sitemin satışlarından memnun değilim, satışlarımı nasıl artırabilirim?

Sektöre dahil olan herkesin aklında benzer sorular yer almakta. Şunu iyi biliyoruz ki e-ticaret operasyonlarını başarılı kılan onlarca değişken vardır. Bu değişkenler markanın isminden başlayarak, altyapı kurulumu, hangi pazar ve pazaryerlerinde yer alınacağı, hangi kanallarda pazarlama planları oluşturulacağı, kampanya yönetimi, içerik üretimi vb. liste uzayarak gitmekte.

E-ticaret operasyonlarının başarılı olması tüm bu değişkenlerin birbiri ile entegre ve profesyonel şekilde yönetilmesi ile mümkündür. E-ticaret’ e yeni başlayan firmaların en büyük çekincelerinden birisi ise bu yetkinliklere sahip bir ekip nasıl oluşturabilirim? Ekip oluştuktan sonra ki süreç takip ve raporlama ise başlı başına bir problemdir. Haliyle bir çok firma potansiyellerini ortaya koyamadan sektörden hayal ettiklerinin çok altında bir performansla ya ayrılırlar ya da düşük cirolara katlanmak durumunda kalırlar.

Roas DigitAll olarak amacımız firmaların risklerini minimize ederek, onlar ile profesyonel kadroları buluşturmaktır. Firmamızdan alacağınız e-ticaret danışmanlık hizmetleri, size şeffaf bir yönetim imkanı, düşük maliyet, tecrübeli kadro ve daha bir çok avantaj sunmaktadır. 2022’in çetin rekabet ortamında şirketinizin çok daha başarılı bir e-ticaret operasyonu yürütmesini istiyorsanız, şirketimizin profesyonellerinden ücretsiz bir ön görüşme talep edebilirsiniz. Roas DigitAll olarak yalnızca başarıyı hedefleyen ve uzun yıllar sürdürebileceğimiz seçkin şirketler ile çalışmaktayız.

Sizde operasyonları şirketimiz tarafından yürütülen başarılı e-ticaret operasyonlarının arasına katılmak isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

BİRLİKTE
ÇALIŞALIM

Projeleriniz ile ilgili merak ettiğiniz
tüm konularda bize danışmaktan çekinmeyin.

Merkez Ofis

Adalet Mh. Manas Blv.
No:47/B D:2809,
Folkart Towers Section A
Bayrakli, IZMIR 35530
TURKEY

hello@roasdigitall.com

+90 232 215 08 55

E-Ticaret Danışma Hattı

+90 232 423 4 999

projects@roasdigitall.com

Roas DigitAll Danışmanlık E-Ticaret
İth. ve İhr. Ltd. Şti.

© 2019 – 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
contact-section