Ticaretin Yeni Şekli; E-Ticaret

E-Ticaret, özellikle son 10 yılda Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de eksponansiyel bir şekilde yukarı yönde gelişim göstermektedir. Teknolojilerin gelişmesi ve rekabetin artması gibi etkenler, e-ticareti her bütçe için başlanabilir bir seviyeye getirmiştir.

ROAS DigitAll olarak E-Ticaret operasyonlarının ne kadar ciddi operasyonlar olduğunu bilerek bu alanda Türkiye’nin en başarılı ve kaliteli firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. ROAS DigitAll, Ticimax Gold Partner firmasıdır ve E-ticaret altyapısı olarak Ticimax çözümlerini önermektedir. Bu sayede yeni başlayan düşük bütçeli bir operasyon için de, yıllardır e-ticaret ile uğraşmış olan büyük ölçekteki firmalar ile de en doğru çözümler ile çalışabilmekteyiz. Özellikle raporlama ,kampanya yönetimi ve tasarım konularında ön plana çıkan Ticimax çözümleri ile ROAS DigitAlle-ticaret hikayenizi bir üst seviyeye taşımaya hazır.

Ayrıca profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere WooCommerce, Shopify gibi diğer Dünya’nın en çok tercih edilen e-ticaret altyapıları ile hizmet sağlayabilmekteyiz.

Yurt içi ve yurt dışı e-ticaret projeleriniz için sizlere en doğru hizmeti önerebilmemiz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

ETKİLEYİCİ SONUÇLAR

2021 Yılı itibariye E-ticaret, gün geçtikçe klasik ticaretten çok daha fazla pay almaya başladı. Özellikle Koronavirüs vakalarında ki artış, Dünya çapındaki eve kapanmalar e-ticaretin gelişimini çok daha hızlandırmış durumda. Sizde artık her türlü senaryoyu göze alarak işletmenizi sadece sokağınızdan geçen müşterilere değil, tüm Türkiye ve Dünya’ya açın, beklenmedik senaryolara ve günden güne büyümeye hazırlanın. Klasik bir dükkan açmaktan çok daha az yatırımla çok daha büyük cirolar oluşturmanın tadını çıkarın.

BİRLİKTE
ÇALIŞALIM

Projeleriniz ile ilgili merak ettiğiniz
tüm konularda bize danışmaktan çekinmeyin.

Merkez Ofis

Adalet Mh. Manas Blv.
No:47/B D:2809,
Folkart Towers Section A
Bayrakli, IZMIR 35530
TURKEY

[email protected]

+90 232 215 08 55

[email protected]

Roas DigitAll Danışmanlık E-Ticaret
İth. ve İhr. Ltd. Şti.

© 2019 – 2024 Tüm Hakları Saklıdır.
contact-section